Ketchup

SKU N/A Kategori: ,
Clear

Pershkrimi

Ketchup – salcë domatesh disi e ëmbël dhe me teksture të butë, e plotësuar nga shija e uthullës dhe erëza. Ketchup me të cilën mund te shoqeroni cdo pjate mishi, patate, sallata.

Additional Information