Gouda Austria

Pershkrimi

Gouda, nga qumështi i lopes, një nga djathrat e butë më të njohur,  ka nje shije paksa te ëmbël dhe kremoze. Gjen përdorim te gjërë ne kuzhinë.

Paketime te pershtatshme per katering, restorante etj..